PL EN

KRAKÓW

Hurtownia Elektryczna
Nowa ELEKTRO Kraków

ul. Rzemieślnicza 20
30-363 Kraków

tel. 12 341 01 30
fax 12 341 01 30
e-mail: krakow@nowaelektro.pl


Godziny otwarcia:
pn.-pt. 800-1600


Grzegorz Pachota - Dyrektor Oddziału

tel. kom. 693 893 902
e-mail: grzegorz.pachota@nowaelektro.pl

Handlowcy

Marta Pęczek
tel. kom. 695 151 437
e-mail: marta.peczek@nowaelektro.pl

Łukasz Skrzypek
tel. kom. 693 892 055
e-mail: lukasz.skrzypek@nowaelektro.pl

Piotr Stelmachowski
tel. kom. 693 893 445
e-mail: p.stelmachowski@nowaelektro.pl

Konrad Suder - Przedstawiciel Handlowy
tel. kom. 693 892 096
e-mail: konrad.suder@nowaelektro.pl

Ryszard Sysło
tel. kom. 693 892 105
e-mail: ryszard.syslo@nowaelektro.pl

Dariusz Lewandowski
tel. kom. 693 893 997
e-mail: dariusz.lewandowski@nowaelektro.pl

Karol Czajkowski
tel. kom. 669 993 833
e-mail: karol.czajkowski@nowaelektro.pl

Mirosław Lalik - Przedstawiciel handlowy
tel. kom. 693 894 713
e-mail: miroslaw.lalik@nowaelektro.pl

Anna Karansulis - Przedstawiciel handlowy
tel. kom. 669 993 804
e-mail:
anna.karansulis@nowaelektro.pl

Jakub Grząba - Przedstawiciel handlowy
tel. kom. 693 893 412
e-mail:
jakub.grzaba@nowaelektro.pl

Tomasz Bułat - Przedstawiciel handlowy
tel. kom. 669 900 497
e-mail: tomasz.bulat@nowaelektro.pl

Magazyn

Arkadiusz Kolarz - Magazynier
tel. kom. 693 893 469
e-mail: arkadiusz.kolarz@nowaelektro.pl

Facebook