nowa FRANCE PL EN

KRAKÓW

Hurtownia Elektryczna
Nowa France Kraków

ul. Rzemieślnicza 20
30-363 Kraków

tel. 12 341 01 30
fax 12 341 01 30
e-mail: krakow@nowafrance.pl


Godziny otwarcia:
pn.-pt. 800-1600


Grzegorz Pachota - Dyrektor Oddziału

tel. kom. 693 893 902
e-mail: grzegorz.pachota@nowafrance.pl


Dział Handlowy

Ewelina Sobora
tel. 12 341 01 30
tel. kom. 695 151 437
e-mail: ewelina.sobora@nowafrance.pl

Łukasz Skrzypek
tel. 12 341 01 32
tel. kom. 693 892 055
e-mail: lukasz.skrzypek@nowafrance.pl

Konrad Suder
tel. 12 341 01 30
tel. kom. 693 892 096
e-mail: konrad.suder@nowafrance.pl

Ryszard Sysło
tel. 12 341 01 30
tel. kom. 693 892 105
e-mail: ryszard.syslo@nowafrance.pl

Dariusz Lewandowski
tel. 12 341 01 31
tel. kom. 693 893 997
e-mail: dariusz.lewandowski@nowafrance.pl

Karol Czajkowski
tel. 12 341 01 32
tel. kom. 669 993 833
e-mail: karol.czajkowski@nowafrance.pl

Mirosław Lalik - Przedstawiciel handlowy
tel. 12 341 01 31
tel. kom. 693 894 713
e-mail: miroslaw.lalik@nowafrance.pl

Anna Karansulis - Przedstawiciel handlowy
tel. 12 341 01 31
tel. kom. 669 993 804
e-mail:
anna.karansulis@nowafrance.pl

Jakub Grząba - Przedstawiciel handlowy
tel. 12 341 01 32
tel. kom. 693 893 412
e-mail:
jakub.grzaba@nowafrance.pl

Magazyn

Arkadiusz Kolarz - Magazynier
tel. kom. 693 893 469
e-mail: arkadiusz.kolarz@nowafrance.pl

Facebook