nowa FRANCE PL EN

ŁÓDŹ

Hurtownia Elektryczna
Nowa France Łódź

ul. Brukowa 12
91-341 Łódź

tel. 42 250 35 00
fax. 42 250 35 29

lodz@nowafrance.pl

Godziny otwarcia:
pn.-pt. 800-1600


Mariusz Gradziński - Dyrektor oddziału
tel. 42 250 35 00
tel. kom.:
693 893 453
e-mail: mariusz.gradzinski@nowafrance.pl

Dział Handlowy

fax: 42 250 35 29

Aleksandra Kurantkiewicz - Handlowiec
tel. 42 250 35 00
tel. kom.: 669 993 818
e-mail: aleksandra.kurantkiewicz@nowafrance.pl

Anna Sas - Handlowiec
tel. 42 250 35 14
tel. kom.: 693 893 467
e-mail: anna.sas@nowafrance.pl

Sławomir Dałek - Przedstawiciel Handlowy
tel. 42 250 35 18
tel. kom.: 693 893 439
e-mail: slawomir.dalek@nowafrance.pl

Piotr Stelmachowski - Handlowiec
tel. 42 250 35 18
tel. kom.: 669 993 806
e-mail:
piotr.stelmachowski@nowafrance.pl

Tomasz Kacprzyk - Przedstawiciel Handlowy
tel. kom.: 669 983 418
e-mail: tomasz.kacprzyk@nowafrance.pl

Mariusz Ciupek - Handlowiec
tel. kom.: 693 893 458
e-mail: mariusz.ciupek@nowafrance.pl

Magazyn i Dział Logistyki

fax: 42 250 35 29

Krzysztof Pawlak – Kierownik magazynu i logistyki
tel. 42 250 35 16
tel. kom.: 693 861 529
e-mail: krzysztof.pawlak@nowafrance.pl



Windykacja

Jolanta Pęzik
tel. 42 250 35 27
tel. kom.: 693 893 454
e-mail: jolanta.pezik@nowafrance.pl

Administracja

Maria Klepacz
tel. 42 250 35 06
fax: 42 291 15 40
e-mail: maria.klepacz@nowafrance.pl

 



Facebook