PL EN

ŁÓDŹ

Hurtownia Elektryczna
Nowa ELEKTRO  Łódź

ul. Brukowa 12
91-341 Łódź

tel. 42 250 35 00
fax 42 250 35 29
e-mail: lodz@nowaelektro.pl

Godziny otwarcia:
pn.-pt. 800-1600


Mariusz Gradziński - Regionalny Dyr. Sieci Dystrybucji
tel. kom.: 693 893 453
e-mail: mariusz.gradzinski@nowaelektro.pl

Rafał Jannasch- Kierownik Oddziału
tel. 42 250 35 00

tel. kom.: 669 990 171
e-mail: rafal.jannasch@nowaelektro.pl

Aleksandra Kurantkiewicz - Handlowiec
tel. 42 250 35 00
tel. kom.: 669 993 818
e-mail: aleksandra.kurantkiewicz@nowaelektro.pl

Dział Inwestycyjny

Bartłomiej Suchecki - Regionalny Dyrektor ds. Inwestycji
tel. kom.: 693 891 504
e-mail: bartlomiej.suchecki@nowaelektro.pl

Sławomir Dałek - Kierownik zespołu ds. Kluczowych Klientów
tel. 42 250 35 18
tel. kom.: 693 893 439
e-mail: slawomir.dalek@nowaelektro.pl

Tomasz Kacprzyk - Przedstawiciel Handlowy
tel. kom.: 669 983 418
e-mail: tomasz.kacprzyk@nowaelektro.pl

Anna Sas - Handlowiec
tel. 42 250 35 14
tel. kom.: 693 893 467
e-mail: anna.sas@nowaelektro.pl

Piotr Stelmachowski - Handlowiec
tel. 42 250 35 18
tel. kom.: 669 993 806
e-mail:
piotr.stelmachowski@nowaelektro.pl

Mariusz Ciupek - Handlowiec
tel. kom.: 693 893 458
e-mail: mariusz.ciupek@nowaelektro.pl


Magazyn i Dział Logistyki

Krzysztof Pawlak – Kierownik magazynu i logistyki
tel. 42 250 35 16
tel. kom.: 693 861 529
e-mail: krzysztof.pawlak@nowaelektro.pl


Windykacja

Jolanta Pęzik
tel. 42 250 35 05
tel. kom.: 693 893 454
e-mail: jolanta.pezik@nowaelektro.pl

Administracja

Maria Klepacz
tel. 42 250 35 06
fax 42 291 15 40
e-mail: maria.klepacz@nowaelektro.pl

 



Facebook